Aranżacja baru - malarstwo ścienne

Zdobienie ściany w barze WarszawaMalowanie artystycznego malowidła ściennego w barze, Warszawa
Aranżacja ściany w barze, malarstwo ścienne WarszawaMural ścienny w barze, aranżacja pabu, Warszawa
Malowanie ściany w barze, aranżacja baruMalarstwo ścienne, aranżacja baru
Artystyczne malowanie ściany w klubie, aranżacja dyskoteki, WarszawaAranżacja ściany w barze, artystyczne malowanie baru, warszawaArtystyczne malowanie ściany w warszawskim klubie.

Malarstwo ścienne w barze:

Mural ścienny został wykonany w barze, na zewnątrz od strony podwórka. Malowidło zdobi ściany w Warszawskim pubie piwnym. Czarno-białe murale wykonane w tej knajpie przedstawiają znane postacie, ikony kinematografii lat 50-60. Obraz w kolorystyce czarno-białej (mono-chromatycznej), projektując mural zdecydowałem się na tą kolorystykę ponieważ osobiście bardzo podobają mi się czarno-białe malowidła ścienne. Obrazy te mają klimat, swoją estetykę oraz duszę, podobnie jak czrno-biała fotografia. 

Malowidło ścienne powstawało cztery tygodnie. Tak długi czas realizacji wynikał z gabarytów murala którego rozmiar wynosi 120m2. Postacie przedstawione w tej pracy są w dużej mierze dość realnie odwzorowane, chociaż 100% podobieństwa nie ma. Owszem, podobieństwo mogło by być większe ale wówczas realizacja obrazu nie trwała by cztery tygodnie a osiem. Uproszczenie malowidła wynika z powodów finansowych inwestora.

Pracownia Malarstwa Artystycznego


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz